Злови маршрутника на порушенні - отримай проїзний на місяць! Відхилений

Автор проекту
Юлія Сергіївна Чепюк
Юлія Чепюк
Категорія
ЕФЕКТИВНЕ МІСТО
Код
95

Короткий опис

Ідея-залучити житомирян до контролю якості перевезень у маршрутках. Через брак ресурсів влада не може проконтролювати кожного перевізника і кожного окремого водія. А люди, які щодня користуються громадським транспортом, можуть! Зафіксуй грубе правопорушення на камеру свого смартфону, надішли на нашу пошту та отримай місячний проїзний на тролейбус!

Район

Адреса

Місто Житомир

Бюджет на реалізацію

36 526 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Залучити житомирян до контролю якості перевезень

Загальнодоступність

Так

Фіксувати порушення може кожен, хто має пристрій для запису відео.

Проблема

Якість пасажирських перевезень жахлива. Міська влада намагається знайти порозуміння з перевізниками, а ті шантажують невиходом на маршрут. Чиновники йдуть на компроміс, підвищуючи вартість проїзду до 5 гривень, проте, не факт, що якість послуг після цього поліпшиться.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Житомиряни повинні долучатися і паралельно з владою контролювати перевізників і водіїв.

План заходів з реалізації проекту

1. Під проект створюємо сторінку у соцмережі Facebook, канал на YouTube де будемо публікувати відео від учасників. 2. Розробляємо макет та розміщуємо про наш проект оголошення на зупинках та прибудинкових щитах. 3. Розсилаємо прес-релізи у ЗМІ. 4. Бронюємо у ТТУ проїзні. 5. Чекаємо на відоси) 6. Щовечора відбираємо по 1 учаснику і даруємо йому проїзний на наступний місяць. 7. Наприкінці кожного з трьох місяців ініціюємо обговорення найбільш грубих порушень за участю представників управління транспорту, профільного заступника міського голови та перевізників. Так званий, «розбір польотів» 8. Після трьох місяців влаштовуємо прес-конференцію і звітуємо про результати: скільки порушень було зафіксовано, скільки перевізників отримали штрафи. Визначаємо ефективність нашого проекту по залученню громадськості.

Опис проекту

Власне, у попередньому пункті все описали)