Мультиспортивний майданчик біля ЗОШ № 28 та № 16 На реалізації

Автор проекту
Антон Юрійович Ракович
Антон Ракович
Категорія
АКТИВНЕ МІСТО
Код
87

Короткий опис

Будівництво мультиспортивного майданчику на Крошні - є комплексним вирішенням існуючої проблеми. Реалізація даного проекту створить сприятливі умови для розвитку фізичних здібностей дітей та дорослих, а також сприятиме найкращою пропагандою здорового способу життя.

Район

Адреса

Житомир, Крошня

Бюджет на реалізацію

999 995 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Створити сучасне футбольне поле з штучним покриттям та майданчик з вуличними тренажерами для всіх груп м’язів.

Загальнодоступність

Так

Географічне розміщення та вільний доступ є дуже зручним для всіх житомирян.

Проблема

Повна відсутність сучасної спортивної та рекреаційної інфраструктури в одному з найбільших мікрорайонів нашого міста. Мешканці потерпають від нестачі сучасної спортивної та оздоровчої інфраструктури. Існуючий майданчик, на якому грають у футбол, зроблений з відсіву, а з можливих вуличних тренажерів є лише турніки та бруси. Саме на території шкіл №28 та №16 постійно бавляться діти та займаються фізичною активністю молодь та дорослі усього мікрорайону Крошня, але фактично без гідних умов.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування нового сучасного мультиспортивного майданчику з вільним доступом в будь-який час зможе вирішити одразу декілька основних проблем, які існують. По-перше це фізичний розвиток дітей в сучасних умовах. По-друге це активний відпочинок мешканців мікрорайону та міста в нормальних умовах. По-третє новий майданчик буде спонукати до занять спортом тих, хто ніяк не міг наважитись на це раніше.

План заходів з реалізації проекту

1. Реконструкція існуючого футбольного поля 2. Створення майданчику з тренажерами 3. Будівництво огорожі

Опис проекту

Облаштування мультиспортивного комплексу на території біля ЗОШ №28 та ЗОШ №16.
Запропоноване даним проектом міcце розміщення спортивного комплексу є дуже зручним та доступним як для всього мікрорайону ”Крошня”, так і для всіх житомирян, а потреба в ньому є більш ніж нагальною. У даному мікрорайон немає жодного футбольного поля з штучним покриттям та й відсутні будь-які вуличні тренажери.
Сучасне футбольне поле дасть змогу активно та безпечно проводити як шкільні заняття з фізкультури, так і вільний час. А вуличні тренажери будуть у нагоді для підростаючого покоління, дорослих та літніх людей.
Створення такого важливого спортивного комплексу буде сприяти фізичному та розумовому розвитку. Сучасна інфраструктура для активного відпочинку надасть можливість проводити вільний час з користю для здоров’я. Даний комплекс буде задіяний з самого ранку і до пізнього вечора, адже окрім двох шкіл та житлового масиву, поруч знаходяться ДНЗ №5, №26 та НВК №65, а також ПТУ №5 і агротехнічний коледж.

Фото / схеми / креслення / тощо