Олімпійські надії Житомира Брав участь

Автор проекту
Олександр Сергійович Большаков
Олександр Большаков
Категорія
АКТИВНЕ МІСТО
Код
77

Короткий опис

Надати можливостей самореалізації мешканцям Житомира у Олімпійському виді спорту. Молодь Житомира буде залучена до лав спортсменів лучників. З’явиться позитивний імідж Житомира як спортивного міста з багатою спортивною історією. Залучення нових туристів за рахунок проведення спортивних заходів у м. Житомирі.

Район

Адреса

м. Житомир, Малікова (ЯР)

Бюджет на реалізацію

999 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Молодь Житомира буде залучена до лав спортсменів лучників. Збільшиться кількість нових фахівців з стрільби з лука.

Загальнодоступність

Так

Доступ вільний

Користувачі

мешканці Житомира, учні ЗОШ, ВУЗ,гімназій, ліцеїв, батьки учнів та всі бажаючі, вікова категорія, без обмежень .

Проблема

Надати можливостей самореалізації мешканцям Житомира у Олімпійському виді спорту. Ведення спортивного образу життя. Поліпшення спортивної інфраструктури у ДЮСШ. Запрошення фахівців з стрільби з лука у спортивну галузь Житомира.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Молодь Житомира буде залучена до лав спортсменів лучників. Збільшиться кількість нових фахівців з стрільби з лука. З’явиться позитивний імідж Житомира як спортивного міста з багатою спортивною історією. Буде відновлена робота тирів у ЗОШ та спортклубах. Залучення нових туристів за рахунок проведення спортивних заходів у м. Житомирі

План заходів з реалізації проекту

1. Дозвіл профільних установ та управлінь м Житомира на проведення робіт; 2. Обладнання спортивного поля для стрільби з лука у межах м. Житомира; 3. Закупка необхідного обладнання та спорт інвентарю; 4. Інформаційна підтримка у ЗМІ; 5. Включення до програми проведення масових заходів м. Житомира;

Опис проекту

Олімпійські надії Житомира- це стрільба з лука як олімпійський вид спорту та нові можливості здорового способу життя. Актуальність. Надати можливостей самореалізації мешканцям Житомира у Олімпійському виді спорту. Ведення спортивного образу життя Поліпшення спортивної інфраструктури у ДЮСШ. Запрошення фахівців з стрільби з лука у спортивну галузь Житомира. Провести практичні семінари та майстер-класи по темі «Стрільба з лука – олімпійський вид спорту та нові можливості здорового способу життя». Семінари будуть сприяти розвитку нового виду спорту у Житомирі та заохочувати створення нових робочих місць у ДЮСШ, включатимуть до програм факультативів у ЗОШ. Майстер-класи необхідно проводити на існуючої базі не діючих тирів шкіл, гімназій, ВУЗ, ДЮСШ, спортивних майданчиків, тирів «Динамо». Запросити фахівців, створити необхідну спортивну базу, розробити практичний семінар, змінити стереотип у людей, що Житомирщина не спортивний регіон і відкрити відділення стрільби з лука у ДЮСШ, ФСТ, ЗОШ та спортклубах, а відповідно збільшиться кількість спортсменів та людей які ведуть здоровий спосіб життя . Молодь Житомира буде залучена до лав спортсменів лучників. Збільшиться кількість нових фахівців з стрільби з лука. З’явиться позитивний імідж Житомира як спортивного міста з багатою спортивною історією. Буде відновлена робота тирів у ЗОШ та спортклубах. Залучення нових туристів за рахунок проведення спортивних заходів у м. Житомирі.

Фото / схеми / креслення / тощо