Житомир - не смітник! (КАТП 0628, житлові масиви) Брав участь

Автор проекту
Ірина Миколаївна Мороз
Ірина Мороз
Категорія
ЗЕЛЕНЕ МІСТО
Код
66

Короткий опис

Проектом передбачається розширення на території усього міста започаткованого нами проекту по роздільному сміттєзбиранню в Житомирі, який у 2016 році одержав на голосуванні 4 місце серед 11 проектів-фіналістів.

Район

Адреса

Житлові масиви Житомира

Бюджет на реалізацію

986 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Розширити проект "Житомир - не смітник!" на території усього міста. Розвивати культуру поводження з відходами.

Загальнодоступність

Так

Житомиряни

Користувачі

Житомиряни, Комунальне автотранспортне підприємство 0628 Житомирської міської ради.

Проблема

Подолання проблеми формування, збору та вторинного перероблення твердих побутових відходів потребує нагального вирішення.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

У 2016 році ми розробили і в 2017 році впроваджуємо перший етап проекту "Житомир - не смітник!". Проект спрямований на встановлення по місту якісних великогабаритних металевих контейнерів для збору пластику, скла, паперу, металу.

План заходів з реалізації проекту

Даним проектом передбачається встановлення у визначених житлових районах близько 112 великогабаритних контейнерів для організації сортування, збору твердих відходів.

Опис проекту

Термін розкладання у природі пластику становить до 1000 років, скла - 1000 років, металевих банок - 200-500 років. Щодоби на міське сміттєзвалище у Житомирі вивозиться близько 12 тисяч метрів кубічних сміття. Це все негативно впливає на екологію, чистоту землі, води, повітря. Уявіть, яким буде Ваше і Ваших дітей здоров'я, якщо дану проблему не ліквідовувати. Ми розраховуємо на підтримку кожного для кого Житомир є домівкою, де має панувати чистота. Впровадження проекту на базі Комунального АТП 0628 Житомирської міської ради. Ми маємо на меті розширювати дію проекту серед усіх верств населення, які проживають у великих житлових масивах міста з подальшим залученням зацікавлених об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Фото / схеми / креслення / тощо