Музичний фонтан «Фонтан щастя» зі світлодіодною підсвіткою На реалізації

Автор проекту
Валерій Васильович Онопрієнко
Валерій Онопрієнко
Категорія
ЗЕЛЕНЕ МІСТО
Код
5

Короткий опис

Антивандальне виконання об’єкту, можливість механізованого прибирання феєрична музика та підсвітка стануть важливим елементом оформлення міського простору, місцем відпочинку та реакреації на тільки житомирян, а й гостей міста, а зручні лави для відпочинку сподобаються дорослим та літнім людям.

Район

Адреса

м. Житомир, вул. Польський Бульвар

Бюджет на реалізацію

995 874 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Реалізація мрій дітей мірорайону Маликова

Загальнодоступність

Так

Для мешканців міста та гостей

Користувачі

Сухий фонтан працюватиме за графіком роботи інших фонтанів міста, а завдяки існуючому транспортному сполученню буде доступний для житомирян та гостей міста

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Введення в експлуатацію фонтану на Бульварі Польському сприятиме посиленню безпеки мікрорайону, адже в вечірній час це місце буде не лише людяним, а й добре освітленим. Окрім того, сухий (площинний) фонтан має низку переваг: • фонтан не вимагає демонтажу обладнання взимку (консервації); • площинний фонтан є антивандальним завдяки своїй конструкції. У площинному фонтані світлодіодні світильники, фонтанні насадки встановлені під декоративним ґратчастим настилом; • атмосферні опади не скупчуються в чаші площинного фонтану, а стікають по системі дренажних каналів; • площинний фонтан може бути статичним, динамічним, світломузичним, світло-динамічним одночасно; • має значно нижчі витрати, пов’язані з експлуатацією, порівняно зі звичайними фонтанами.

Опис проекту

Виконаний за принципом «сухого фонтану» музичний фонтан «Фонтан щастя» має високу естетичну цінність, адже за допомогою фонтанів створюється неймовірна атмосфера вишуканості та почуття гармонії.
Фонтан «Фонтан щастя» сприятиме утворенню своєрідного мікроклімату, зволожуючи повітря та створює прохолоду в спекотні дні року. Це особливо важливо в мікрорайоні, зважаючи на той факт, що мікрорайон Малікова розпочав забудовуватись на початку 90-х раків минулого сторіччя, знаходиться мало не на найвищій горі міста, має ще доволі молоді зелені насадження, побудований з залізобетонних панелей, які швидко нагріваються, а враховуючи глобальне потепління – ця проблема вкрай актуальна.
В короткоосяжній перспективі фонтан стане місцем відпочинку дітей та молоді, а зона відпочинку для дорослих додасть комфорту та сприятиме зміцненню сімейних цінностей, адже безпечно охолоджуватись під струменями води можуть як діти, так і дорослі.

Фото / схеми / креслення / тощо