Фестиваль "Світло серед Дерев 2018" Брав участь

Автор проекту
Владислав Олегович Малиновський
Владислав Малиновський
Категорія
АКТИВНЕ МІСТО
Код
47

Короткий опис

Перший справжній фестиваль міста Житомира з топовими артистами України та світу, направлений на популяризацію здорового образу життя, розвитку культури, освіченості мешканців та гостей міста та туристичної привабливості міста.

Район

Адреса

м. Житомир, Гідропарк

Бюджет на реалізацію

997 810 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Проведення першого справжнього культурно-освітнього фестивалю в м. Житомирі за участю топових івент-менеджерів міста.

Загальнодоступність

Так

Кожен бажаючий матиме змогу відвідати фестиваль безкоштовно, або за donate-формулою.

Користувачі

Цільова аудиторія: 14-50. Молодь, підлітки, дорослі люди

Проблема

Проблема полягає в тому, що всі попередні роки в нашому місті не проводився актуальний фестиваль сучасного українського мистецтва, а навпаки влаштовували заходи з яскравими представниками забутої епохи українського мистецтва.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Завдяки команді професіоналів у сфері івент-менеджменту та принципам соціального підприємництва, ексклюзивним домовленностям з артистами, фестиваль має шанс стати щорічною, туристичною візитівкою міста, який буде збирати до 10 тис. чоловік під одним небом.

План заходів з реалізації проекту

Домовленості з міжнародними та українськими артистами. Підготовка рекламної кампанії. Підготовка волонтерської бази. Підготовка зонування фестивалю. Запуск рекламної кампанії

Опис проекту

Світло серед Дерев - український музичний фестиваль, який щороку проходитеме у форматі open-air на День Молоді у Житомирі.
Концерти за участю понад двадцяти українських та зарубіжних гуртів на трьох сценах у місті, та очікування понад 10000 тис. відвідувачів.

Фото / схеми / креслення / тощо