Створення культурно-освітнього хабу CONCRETE Брав участь

Автор проекту
Владислав Олегович Малиновський
Владислав Малиновський
Категорія
ІННОВАЦІЙНЕ МІСТО
Код
42

Короткий опис

Хаб CONCRETE - це експериментальний публічний простір та затишне, камерне місце, де можна було б проводити освітні та культурні заходи серед однодумців та поціновувачів сучасного та класичного мистецтва.

Район

Адреса

Житомир, вул. Велика Бердичівська 32

Бюджет на реалізацію

996 845 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

CONCRETE - це проект з відновлення занедбаного публічного простору і перетворення його на динамічну платформу культурної та соціальної взаємодії в нашому місті.

Загальнодоступність

Так

Простір буде доступний для кожного бажаючого на протязі 6 днів тижня з 11:00 до 23:00.

Користувачі

Діти та підлітки від 6 до 14 років; учні та студенти від 14 до 25 років; молодь та інші соціально демографічні групи населення без обмеження по віку та статті .

Проблема

Абсолютна бездіяльність в розвитку культурно-освітнього життя мешканців Житомира завдяки не консолідованій роботі інститутів освітніх та культурних представництв міста. Відсутність хоча б одного навчального простору який був би доступний 7 днів на тиждень для, без винятку, усіх мешканців міста.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Мультимедійна сучасна культура виконує ті ж функції для міста, що і будь-яка інша культура: розважає, розвиває, консолідує. Вона може бути однією з головних причин зростання туристичної привабливості міста, а також передумовою для становлення Житомира як вагомого, культурного центра на мапі України. У найуспішніших учнів центру буде нагода проявити свою майстерність як на локальних культурних заходах Житомирської області так і за її межами. Після першого року реалізації проекту, завдяки команді професіоналів у сфері івент-менеджменту та принципам соціального підприємництва, проект має шанс стати самоокупним, та не потребувати в майбутньому бюджетних коштів для підтримання власного функціонування.

Фото / схеми / креслення / тощо