Благоустрій Яру неподалік Клосовського,10 Відхилений

Автор проекту
Анна Ігорівна Мазяр
Анна Мазяр
Категорія
КОМФОРТНЕ МІСТО
Код
38

Короткий опис

Оновлений Яр – це місце, для комфортного відпочинку жителів Житомира. Місце, де панує чистота та порядок – доглянуті дерева, висаджені квіти, фонарі, які освітлюють ділянку Яру. Благоустрій буде проводитися поетапно, так як на реконструкцію всього Яру потрібні великі кошти. На території буде заборона на вживання слабоалкогольних і алкогольних напоїв.

Район

Адреса

Житомир, Яр неподалік Клосовського, 10.

Бюджет на реалізацію

987 304 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Реконструкція Яру, облагородження території Яру, створення місця відпочинку для жителів мікрорайону Малікова (Сурина гора).

Загальнодоступність

Так

Доступ вільний

Користувачі

Для мешканців прилеглого мікрорайону, жителів міста, гостей.

Проблема

Мікрорайон Малікова (Сурина гора) існує з 1996 року і досі його жителі не мають місця для відпочинку. Яр, який знаходиться поблизу вул. Клосовського – це єдине місце, де жителі мікрорайону Малікова (Сурина гора) можуть прогулятися з дітьми, вигуляти собак чи просто зустрітись з друзями. АЛЕ! Територія Яру знаходиться в жахливому стані - навколо сміття, діти знаходять шприци. Мешканці мікрорайону мають мати чисте та ошатне місце для прогулянок!

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проектом передбачено створення затишного місця для відпочинку, яке включає наступні роботи: буде оновлено газон, висаджено зелені насадження, проведено світло, викладено доріжки з бруківки, встановлено лави та смітники.

План заходів з реалізації проекту

Даний проект складатиметься з 3-х етапів: 1)Проведення конкурсу серед підрядників на найкращі умови реконструкції. 2) Проведення самої реконструкції вибраним(-и) підрядником(-ами). 3) Урочисте відкриття оновленого Яру.

Опис проекту

Яр поблизу вул. Клосовського являється чудовим місцем для прогулянок, як для жителів прилеглих багатоповерхівок, так і для пересічних житомирян. Однак він завжди був у занедбаному стані. В цьому році планується реконструкція лише центральної частини Яру, адже на благоустрій всього Яру потрібні великі кошти. Проте, ми плануємо після реалізації цього проекту подавати наступні і за кілька років перетворити Яр на родзинку міста. Дорогі житомиряни та зокрема жителі прилеглих будинків, давайте разом створимо гідне місце для нашого з Вами відпочинку!

Фото / схеми / креслення / тощо