Несправжній зоопарк Брав участь

Автор проекту
Юлія Валеріївна Острогляд
Юлія Острогляд
Категорія
КОМФОРТНЕ МІСТО
Код
37

Короткий опис

У проекті пропонується облаштувати у Житомирському міському парку культури і відпочинку унікальний скульптурний зоопарк під відкритим небом, в якому будуть розміщені 20 фігур диких тварин, максимально схожих на справжніх.
Такий зоопарк буде цікавим дорослим і дітям усіх вікових категорій, а також матиме, окрім розважального, розвиваючий ефект.

Район

Адреса

Шодуарівський парк

Бюджет на реалізацію

662 400 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Організація цікавого і корисного дозвілля для дітей, а також дорослих

Загальнодоступність

Так

Планується вільний доступ до міні-музею у будь-який час.

Користувачі

Результатами проекту можуть користуватися всі житомиряни та гості міста будь-яких вікових категорій.

Проблема

Останніми роками Житомир все впевненіше наближається до міста, комфортного для життя і відпочинку. Проводиться багато заходів для дітей та дорослих, облаштовуються місця відпочинку та розваг. Але Житомиру все ще бракує місць, куди можна піти з найменшими дітками.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Всі діти люблять тварин. Звуки, які вимовляють тварини, стають одними з перших, які діти з задоволенням копіюють, а що вже казати про радість, коли діти бачать улюблену тварину на власні очі. В Житомирі та поблизу міста немає зоопарків (на жаль чи на щастя, тому що все ще викликає суперечки той факт, наскільки гуманно тримати диких тварин у клітках чи вольєрах, та часто ставляться під сумнів умови їх утримання). Тому у даному проекті пропонується відкрити у Житомирі унікальний міні-музей під відкритим небом під запропонованою назвою "Справжній несправжній зоопарк", який імітуватиме звичайний зоопарк.

План заходів з реалізації проекту

Опис проекту

В рамках проекту пропонується розмістити 20 художньо розписаних фігур найвідоміших диких тварин (наприклад, тигр, слон, жирафа, лев, бегемот, носоріг, кенгуру, верблюд, мавпа, зебра, антилопа, ведмідь, лисиця, вовк, єнот, панда, коала, олень, заєць, рись) у натуральну величину та зовні максимально приближених до справжніх тварин.
Ліворуч від мосту у міському Шодуарівському парку у напрямі до колишнього танцювального майданчика («клітки») є чудове місце для розміщення таких скульптур.
Біля кожної скульптури пропонується зробити відповідну табличку з назвою тварини, вигаданим ім'ям та коротким описом. На вході розмістити вивіску з назвою музею: «Справжній несправжній зоопарк»
Для того, щоб у цьому місці було комфортніше відпочивати, необхідно по дорозі встановити нові зручні лавки у кількості 10 штук.

Фото / схеми / креслення / тощо