Веслування – візитівка Житомира Відхилений

Автор проекту
Сергій Вікторович Савицький
Сергій Савицький
Категорія
АКТИВНЕ МІСТО
Код
36

Короткий опис

Сприяння розвитку веслування на човнах «Дракон» в Житомирі. Відродження традицій з веслування у місті.

Район

Адреса

База водних видів спорту м. Житомира

Бюджет на реалізацію

950 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Відродження традицій з веслування у місті. Сприяння зміцнення здоров'я та розвитку морально-вольових якостей, фізичної підготовки, соціальної адаптації підростаючого покоління та дорослого населення.

Загальнодоступність

Так

За графіком роботи бази, бажаючі зможуть проводити тренування під керівництвом тренерів.

Користувачі

Результатом проекту можуть користуватися усі бажаючі.

Проблема

Місто яке має майже вікові традиції розвитку веслування не має власних човнів "Дракон"

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Придбати на базу водних видів спорту міста Житомира човни "Дракон" та аксесуари до них, для користуванням жителями міста

План заходів з реалізації проекту

Придбання човнів та аксесуарів

Опис проекту

Змагання з веслування на Житомирщині почали проводитися ще у тридцяті роки минулого століття, а у 70 роках обласний центр був ареною республіканських, всесоюзних та міжнародних змагань з веслування на байдарках та каное. Останні роки успішно розвивається і веслування на човнах “Дракон” у багатьох містах України.
Другий рік поспіль у Житомирі стартували другі змагання присвячені пам’яті найтитулованішого веслувальника області – Сергія Ліміновича. Повеслувати на човнах «драконах» по річці Тетерів з’їхалося близько 300 спортсменів з восьми міст України.
На човнах-драконах веслують не лише професіонали, а і аматори. Будь-хто може без особливої підготовки прийти, спробувати себе та зрозуміти, що це його. Прийти на воду, відштовхнутись від негативних емоцій, разом із тим – це здоров’я нації. Люди відпочивають на свіжому повітрі, відриваються від комп’ютерів.
Специфіка спорту – активні фізичні навантаження на свіжому повітрі та робота в команді ( стандартні човни Д-22 – 20 веслярів) сприяють фізичному розвитку, розвитку морально-вольових якостей, соціальної адаптації підростаючого покоління та дорослого населення.
Враховуючи, що місто Житомир має майже вікові традиції розвитку веслування, природні можливості та будівництво бази водних видів спорту м. Житомирі пропонуємо закупити човни, весла та інші комплектуючі для човна.

Фото / схеми / креслення / тощо

Файли