Вуличний сценічний майданчик «Натхнення» на Бульварі Польському На реалізації

Автор проекту
Валерій Васильович Онопрієнко
Валерій Онопрієнко
Категорія
КОМФОРТНЕ МІСТО
Код
3

Короткий опис

Має бути виконаний за принципом своєрідного порталу, декораціями до якого слугуватимуть природний ландшафт, а оздобленням – дерева, що були висаджені мешканцями мікрорайону. Знаходячись в межах суспільного простору він стане справжньої родзинкою Бульвару Польського, місцем культурного відпочинку, інтелектуальною колискою народження української нації.

Район

Адреса

місто Житомир, вул. Польський Бульвар

Бюджет на реалізацію

950 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Виконананання за портальним принципом вуличного сценічного майданчику з високою естетичною та культурною цінністю

Загальнодоступність

Так

Завдяки існуючому транспортному сполученню буде доступний для житомирян та гостей міста.

Проблема

Мікрорайон Малікова перший і, поки що, єдиний мікрорайон в місті, якій має власне свято – День мікрорайону, весело відзначає Новий рік, Масляну, 8 Березня, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні… Саме тут влаштовуються різноманітні концерти, в яких приймають участь як запрошені артисти, так і мешканці мікрорайону, тому природнім є необхідність облаштування власного сценічного майданчику.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Наявність сценічного майданчика сприятиме розвитку мистецтв та наук. Знаходячись в безпосередній близькості від ЦРД № 53 «АБВГДЕЙка» він може використовуватись для проведення урочистих подій, адже садочок відвідує понад 450 дітей і актова зала не в змозі вмістити всіх охочих відвідати дитячі свята. Саме поєднання батьків та дітей, у тому числі під час проведення таких заходів, позитивно впливає на зміцнення родинних стосунків, формує особистість дитини, привчає до організованості, призводить до підвищення духовних цінностей.

План заходів з реалізації проекту

Вуличний сценічний майданчик «Натхнення» складається з наступних елементів: • подіуму (орієнтовно 16х9 м)– 1 шт; • сходин – 2 секцій; • портальної будівлі– 1 шт; • системи освітлювання – 1 шт; • антивандальних систем управління та підключення; • антивандальну акустичну систему – комплект; • систему відео спостереження сумісну з системою «Безпечне місто».

Фото / схеми / креслення / тощо