Світловий Фонтан "Космонавт" Відхилений

Автор проекту
Віталій Вікторович Сівко
Віталій Сівко
Категорія
ЗЕЛЕНЕ МІСТО
Код
14

Короткий опис

Даним проектом передбачається повна реконструкція фонтану по вулиці Вітрука (район Польова), встановлення підводних блакитних світлових прожекторів для щоденної роботи фонтану у вечірній час до 21.30.

Район

Адреса

Фонтан по вулиці Вітрука та поряд з Польовим майданом

Бюджет на реалізацію

1 000 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Створити у районі Польова у Житомирі гарний світловий фонтан

Загальнодоступність

Так

Фонтан є загальнодуступним

Користувачі

Жителі міста та гості

Проблема

Фонтан "Космонавт" декілька років назад фонтан був відновлений, роками його вигляд був жахливим. Проте, вважаємо, що у 2012 році і сьогодні вигляд фонтану бажає бути набагато кращим.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

У 2012 році за словами колишнього міського голови фонтан був відновлений за кошти благодійників. Зрозуміло, що за обмежені ресурси благодіних організацій якісного фонтану створити не можливо. Ми вважаємо, що Житомир заслуговує на те, щоб мати гарний фонтан, який тим більше присвячений темі "Космонавтики", яка популяризує наше місто в Україні та світі.

План заходів з реалізації проекту

У презентації, що додається, можете ознайомитися з візуалізацією фонтану і розрахунками витрат, які необхідні для реконструкції.

Опис проекту

Ми разом із київською компанією «Імперія води», яка збудувала найкращі фонтани в Україні та має співпрацю з багатьма містами нашої держави, розробили проект для будівництва світлових фонтані у Житомирі. Серед фонтанів, які необхідно реконструювати, один з них знаходиться по вулиці Вітрука поряд з Польовим Майданом. Фонтан знаходиться поряд з великим житловим масивом, де проживають тисячі житомирян. Даний проект вважаємо важливим і сподіваємося на підтримку виконавчих органів міської ради та жителів міста. Спеціальне світлове забезпечення підводними прожекторами блакитного і синього кольорів та щоденна робота фонтану у вечірній час до 21.30 буде улюбленим місцем відпочинку житомирян.

Фото / схеми / креслення / тощо