Альтанки Житомира Відхилений

Автор проекту
Віталій Вікторович Сівко
Віталій Сівко
Категорія
КОМФОРТНЕ МІСТО
Код
12

Короткий опис

Житомир буде завжди гарним, якщо про його красу постійно дбатимемо усі разом. Даним проектом передбачається повна реконструкція двох альтанок – з білими колонами і металевої у центральному Житомирському міському парку культури та відпочинку.

Район

Адреса

Житомирський міський парк культури та відпочинку

Бюджет на реалізацію

700 000 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Провести реконструкцію двох альтанок у центральному міському парку

Загальнодоступність

Так

Альтанки загальнодуступні для всіх

Користувачі

Жителі міста, гості

Проблема

У Житомирському міському парку культури та відпочинку є альтанки, які потребують реконструкції. В центральному міському парку

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Даний проект є актуальним, адже стосується вигляду центрального Житомирського міського парку, який має бути своєрідним обличчям Житомира.

План заходів з реалізації проекту

Пропонується: 1. Провести конкурс серед підрядників на кращі умови реконструкції альтанок. 2. Провести реконструкції альтанок.

Опис проекту

Ми хочемо, щоб альтанки у центральному міському парку, де відпочивають житомиряни, стали улюбленим місцем для фотографування та відеозйомок. Після підтримки житомирянами даного проекту КП "Парк" рекомендуємо провести спеціальний конкурс серед підрядників на проект якісної і привабливої реконструкції альтанок. Кожний бажає жити у гарному та охайному місті. Давайте разом створювати гарне місто - наш дім.

Фото / схеми / креслення / тощо