Дитячий парк «Моя дитяча мрія» На реалізації

Автор проекту
Валерій Васильович Онопрієнко
Валерій Онопрієнко
Категорія
КОМФОРТНЕ МІСТО
Код
1

Короткий опис

Проект написаний з урахуванням дитячих побажань та пропозицій, що надані під час проведення конкурсу малюнку «Моя дитяча мрія» та включає в себе пісочницю, гойдалки, каруселі, ігрові комплекси, будиночки для гри, лавки для відпочинку, освітлення, огорожу, камери відеоспостереження, що забезпечують охорону дитячого парку

Район

Адреса

м.Житомир, вул. Бульвар Польський, 7 (біля ЦРД № 53 «АБВГДЕЙка»)

Бюджет на реалізацію

998 120 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Побудувати парк, проект якого виконаний за дитячими малюнками, з урахуванням їх побажань.

Загальнодоступність

Так

Для жителів мікрорайону Малікова та всіх мешканців та гостей міста

Проблема

Мікрорайон Малікова існує з 1996 року і є наймолодшим з усіх мікрорайонів міста, тому природнім є велика кількість дітей в мікрорайоні. За весь період свого існування в мікрорайоні не було облаштовано жодного ігрового комплексу, а існуючі дитячі майданчики морально застарілі. Саме тому відкриття безкоштовного Дитячого парку в мікрорайоні є не лише нагальним, а й необхідним а відкриття нових тролейбусних маршрутів зробить його доступним з географічної точки зору для житомирян.

Пропоноване рішення, щодо розв’язування проблеми і його обґрунтування

Дитячий парк «Моя дитяча мрія» представляє собою поєднання різноманітних атракціонів та обладнання для дітей віком від 2 до 12 років, у тому числі: гірок різного ступеня пологості з різноманітними гімнастичними снарядами (драбинками, містками, канатами, тощо), пісочниць, гірок, дитячих гойдалок, каруселей, дитячих качалок, дитячих ігрових комплексів. Облаштований зручними місцями для батьків, вуличними ліхтарями та відеоспостереженням.

Опис проекту

Дитячий парк «Моя дитяча мрія» - це місце, де зібрані найрізноманітніші ігри, комплекси, атракціони, місце в якому дитина знайде собі нових друзів, зміцнить дружбу, навчиться налагоджувати контакти і визначити своє місце в соціумі. Дитячі комплекси дозволяють розвивати тіло дитини в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму. Різні турніки і гірки розвивають фізичні дані. Дитячі гойдалки дозволяють розвинути вестибулярний апарат, при цьому, радіючи з друзями. Справжньою знахідкою цей парк стане і для гіперактивних дітей. Загалом такі парки розвивають фізичний, психологічний та емоційний ріст дитини. Напевно, не існує аналога, який зміг би в тій же мірі піклуватися про розвиток дітей, а наявність зручних лав з накриттям для батьків ще більше об’єднає сім’ї.
Це перший проект в якому беруть участь діти, адже часто дорослі не враховують побажання дітей при проектуванні та облаштування дитячих комплексів. Саме тому, справжніми співавторами необхідно рахувати дітей мікрорайону Малікова.
На сьогодні найкращий варіант для дитячого майданчика – сучасний ігровий комплекс для дітей, з модулів якого можна створювати стилізовані, багаторівневі ансамблі, які вільно доповнюються в міру необхідності різноманітними ігровими елементами.
Такі дитячі ігрові комплекси не тільки відмінно сприяють розвитку рухового апарату дітей, але і координації рухів, фантазії, уяви. Дітям дуже подобаються ігрові комплекси – з різноманітними місточками, гірками, фортецями. Для динамічних елементів кріплення часто використовують канати, ланцюги.

Фото / схеми / креслення / тощо